HYLLSYSTEM, "Montana", Peter J Lassen, Montana, 1900-talets slut.

Mörkt grå. Bestående av 11 moduler varav 2 trekantiga, 5 socklar samt ett dörrpar.
2 st 1313, 2 st 1520 samt 1 st 1414 med måtten; längd 69, bredd 69 samt djup 38 cm.
2 st 1112, 2 st 1118g samt ett par trekanter med måtten;
längd 69, bredd 69, djup 30 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK