ASKAR samt SKÅLAR med LOCK, 8 st, keramik, Thailand.

Dekor i bland annat underglasyrblått, två med reliefdekor. Höjd 3,5-11 cm.

Slitage. Sprickor. Nagg. Lagningar. Tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
2 000 SEK