SKRIVBYRÅ, Regency, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Överdel med skrivinredning med underligande lådvarv. Bredd: 108 cm, Djup: 51 cm, Höjd: 95 cm

Slitage, repor, trasiga delar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK