BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Skiva i marmor, avfasade hörn, intarsiadekor samt beslag i gulmetall. Längd ca 77 cm, djup ca 42,5 cm och höjd ca 74 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK