SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Förkromad stomme, skivor av plåt med träimitation. Hopfällbar. Längd 58, bredd 39, höjd 77 cm.

Bruksslitage. Mindre rost. Sneda hjul. Skivor med mindre repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK