VITRINSKÅP, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Målat. 2 glasade dörrar med bakomliggande hyllplan. Listverk med pärlbård. Beslag av mässing. Längd 93. Djup 40. Höjd 200 cm. Nyckel finns.

Smärre repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK