BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal andra hälft.

Rutfanerad. Intarsiadekor. Skiva av marmor. 2 lådor. Beslag av mässing. Längd 79. Djup 43. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK