KARMSTOLAR, ett par, barock-stil. 1800-talets slut.

Ek. Rik dekor. Delvis genombruten dekor. Klädd ryggbricka samt sits. Armlän med volutavslut.

Bruksslitage. Märken och repor.

Alkuperä - Provenienssi

Dr. Nils Stormby

Lähtöhinta
3 000 SEK