Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

ANDERS ZORN, etsning, signerad med blyerts.

"Lots". Plåtstorlek 17,9 x 11,7 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Kirjallisuus

Asplund 285. Hjert & Hjert 286. Lidbeck 285.

Lähtöhinta
6 000 SEK