SOFFBORD/MATBORD, höj- och sänkbart, Danmark, 1960-tal.

Teak. Utdragbara sidoskivor. Med tidningshylla. Mått som soffbord längd 124. Bredd 56. Höjd 54 cm. Mått som matbord längd 124. Bredd 89. Höjd 71 cm.

Skiva med repor och märken. Smärre brännmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK