Kazumi Hiassa

(Japani, Syntymävuosi 1945)
Kazumi Hiassa
(Japani, Syntymävuosi 1945)

KAZUMI HIASSA, 6 st, etsningar, signerade och numrerade. Vissa dat. 1990.

Naturmotiv. Bladstrl. 38x28 - 66x50.

Något gulnade. Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet