SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

Intarsia i olika träslag, bl.a. mahogny. Framtill bukig form. Klaff med bakomliggande inredning. Utdragbara lådor. Bredd 90 cm, djup ca 47 cm, höjd ca 98 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK