Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
384884

GRÖTSKÅL, tenn, Hans Petter Nelander, Arboga, troligen 1835.

Rund form. Två hänklar. Krönt av knopp. Diameter 25cm, höjd ca 17cm.

Bruksslitage. Bucklor. Sprickor. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK