SOFFA, Lafer MP, Brasilien, 1960-talets slut.

Klädd i buffelskinn. Stomme i jakaranda. Sitsen vilar på medar i metall på stommen. Längd 220 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Lädret med torksprickor, ryggen något lös.

Lähtöhinta
3 000 SEK