MATSALSBORD, senempire, 1800-tal.

Mahognyfanér, skuren dekor, centralben på fyrdelad fot med tassavslut. Längd 149, bredd 126, höjd 70 cm. 2 iläggskivor á 59 respektive 60 cm.

Bruksslitage, sprickor, fanérsprickor, renoverat samt kompletterat.

Lähtöhinta
6 000 SEK