GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1950-tal.

Vitlackerad, sits i blå yllelklädsel, löstagbar nackkudde. Etikettmärkt.

Slitage. Fläckar på klädsel.

Lähtöhinta
1 500 SEK