385652

BROSCH, förgyllt sterlingsilver, "Flora Danica", Danmark, 1900-talets sista kvartal. Vikt ca 16.g.

Bladformad brosch. Längd 7,5 bredd 5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK