Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PROMENADKÄPPAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

2 med silverkryckor varav en med hundhuvud, längd 10 cm. En käpp med silverbeslag. En käpp med dekor av ben. Längd ca 85 - 90 cm.

Hundhuvudet med sprickor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK