TAKFOTOGENLAMPA, jugend, 1900-talets början. Höjd ca 113 cm.

Kupa i vitt opalinglas, stomme i mässing, floral dekor. Elitrifierad.

Slitage. Nagg. Ej funktionstestad. Senare elektrifiering.

Lähtöhinta
1 500 SEK