VITRINBORD, Louis XV-stil, 1800-tal.

Mahogny. Genombruten top med glas. Svagt svängda ben. Förgyllda beslag i form av rocailler och organisk bård. L ca 60. D ca 40. H ca 82.

Slitage. Kompletterad. Senare beslag. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK