FÄLLBORD, omkring 1800/1900-tal.

Ben i valnöt, skiva av furu. Längd 50, bredd 50, höjd 69 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar. Renoverad samt kompletterad, senare skiva.

Lähtöhinta
1 500 SEK