Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
387285

Stephen Gilbert

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1910-2007)
Stephen Gilbert

STEPHEN GILBERT, färgkrita samt tusch, monogramsignerad och daterad '50.

"Abstract, 1950" Bildstorlek 17 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Christies 20th century British art 22/3 2012, lot 154.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet