BOKHYLLA, 1930/40-tal.

BOKHYLLA, 1930/40-tal.

Svartlackerad med vitmålade kanter. Längd 119, bredd 28 och höjd 99 cm.

Slitage. Stänkt färg.

Lähtöhinta
1 500 SEK