Andy Warhol

(Yhdysvallat, 1928-1987)
Andy Warhol
(Yhdysvallat, 1928-1987)

ANDY WARHOL, serigrafi, numrerad. 85/250, stämplad "Published by Sunday B morning" och "Fill in your own signature"

Electric Chair. 93x127.

Slitage, enstaka mindre reva ca 1 cm i långsida, kantslitage med bortfall, enstaka rispor.

Lähtöhinta
7 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet