387380

RING, 18k vitguld med cabochonslipad stjärnsafir och vita stenar. Francs Guld, Stockholm, 1996. Vikt 8,4g.

Carmosemodell. Storlek 16,5/52.

Slitage. Repor och nagg på stenar.

Lähtöhinta
1 500 SEK