387734

BORDSUR, bronserad metall, rokokostil, sent 1800-tal.

Pojke på stege. Vitemaljerad urtavla. Höjd 34 cm. Nyckel finns.

Mindre skador på urtavla. Slitage. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK