SÄNGBORD, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

Mahogny. Underrede i kromad metall. Längd 55 cm, bredd 45 cm, höjd 60 cm.

Lätt bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK