SKÅP, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.

Gråmålade. Dörr med räfflad rombdekor. Längd 32, bredd 34, höjd 70 cm.

Renoverade och kompletterade. Senare bemålning. Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK