VASER, 3 st och KOPPAR med FAT, 2 st, porslin, Kanton, 1800/1900-tal.

Vas höjd 27 cm, 2 mindre vaser höjd 14 cm. En kopp med fat och lock höjd 9 cm och en kopp med fat höjd 8 cm.

Slitage och nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK