FOTPALL / NOSHÖRNING, Dimitri Omersa & Co, 1900-tal.

Läder. Märkt Libertys of London. Längd 84 cm.

Bruksslitage och torrsprickor. Svans något lös.

Lähtöhinta
7 000 SEK