BORD/MONTER, omkr 1900-talets mitt.

Kvadratisk bordsskiva i glas, med stomme i stål. Bordsskivan öppningsbar mot underliggande monter med plan i spegelglas. Ca 108 x 108, höjd ca 42 cm.

Slitage. Märken. Anlupet.

Lähtöhinta
2 000 SEK