Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
389722

VINKYLARE, OSTKUPA samt TEKANNA, rostfitt stål, Alessi, Menu samt Bodum, sent 1900-tal.

Vinkylare, "Max le chinois", Philippe Starck, Alessi. Ostkupa, Bent Falk, Menu, Danmark. Tekanna, Carsten Joergensen, Bodum. Höjd 16-30 cm.

Bruksslitage, repor samt skav.

Lähtöhinta
1 500 SEK