TAKLAMPA, "Semi-pendel", Claus Bonderup och Thorsten Thorup, IKEA, 1900-talets sista kvartal. Höjd 30 cm.

Svartlackerad. Diameter 60 cm.

Ytslitage, repor samt bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK