Willy Bille

(Tanska, 1889-1944)
Willy Bille
(Tanska, 1889-1944)

WILLY BILLE. Olja på pannå. Sign V. Bille.

Öresund med Kronborgs slott. 41 x 62,5 cm.

Smärre färgbortfall. Krackelyr. Spår av guld i nedre kant.
Retusch. Bristfällig montering.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS