BORDSLAMPOR, ett par, mässing och glas, 1900-talets första hälft.

Stomme i mässing, med fot i glas. Höjd ca 26,5 cm.

Smärre repor, fläckar, Nagg vid fotens nedre kant. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK