REKLAMSKYLT, litograferad plåt. "Bridgestone Tires". 1900-talets mitt.

Fram och baksida. 45x60

Slitage. Märken och repor. Senare retuscheringar. Anlupet.

Lähtöhinta
2 000 SEK