392386

ARMBANDSUR, dam, 18k guld, International Watch Co, 1900-talets andra hälft.

Manuell, plexiglas, guldfärgad urtavla, rektangulär boett längd 20mm. Svart läderband.

Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK