BORDSLAMPOR, ett par, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets fjärde kvartal.

Blå glasmassa. Signerade samt etikettmärkta. Höjd 40 cm inkl armatur.

Lättare ytslitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 000 SEK