OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på duk, England, otydligt signerade, 1800-talets andra hälft.

Grönskande landskap med djur och figurer. 25 x 21,5.

Krackeleringar. Färgbortfall. Ytsmuts. Bronseringsfläckar efter ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK