RÖKBORD, art-deco, 1930/40-tal.

Rak form, utskjutande ben. Låda i sargen. L 54, djup 54, höjd 57.

Senare underlägg under glasskiva. Slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK