VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, "Törne", ur IKEA:s 1700-talskollektion, 1990-tal.

En svängd ljusarm vardera, rik dekor av bl a stiliserad bladdekor, krönande urna med fackla. En originalkartong. H 31.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK