STEGPALL, 1900-talets andra hälft.

Rostfritt stål. Sits och steg med dekor av mönstret " Tulip" av Josef Frank, Svenskt tenn. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Anlupen. Tassar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK