Muut
393665

VAS, glas, Jaakko Niemi, Nuutajärvi Notsjö, otydligt daterad.

Höjd 13 cm.

Mindre bruksslitage. Mindre invändiga beläggningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK