SILVERFÖREMÅL, 9 delar, England, olika årtal. Vikt ca 254 gram.

Sockertång, George Baskerville, London 1794, längd 14 cm. 1 par saltkar, saltsked, pepparkar, kopp med blå glasinsats, senapskar samt 3 dosor.

Bruksslitage. Några repor. Pepparkar med smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK