BYRÅ med marmorskiva, gustaviansk stil, 1920-tal.

Fanerad med olika träslag. Intarsiadekor. Bredd 105, djup 50, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Marmorskiva med mindre kantlagningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK