BORDSLAMAPA, Modell nr 781, Anders Pehrson för Atelje Lyktan.

Stomme i metall. Rund platt klädd i skinn. Vit skärm. Höjd 40 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Spricka. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK