MUGG, silver, Rebecca Emes & Edward Barnard, London 1823. Vikt ca 220 gram.

Antikiserande modell med reliefdekor av vinranka, handtag i form av slingrande ormar. Rund fot med vegetativ bård. H 10.

Slitage, smärre repor.

Muut tiedot

203

Lähtöhinta
3 000 SEK