Korut
395179

MANSCHETTKNAPPAR, 5 st udda, guld 14-18K, 1900-tal. Tot ca 30 gram.

Olika form och dekor. L 1,5-2,5.

Slitage, någon med smärre bristning.

Muut tiedot

258

Lähtöhinta
6 000 SEK