395182

MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, guld 18K, pärlemor och diamanter. Svenska importstämplar. Tot ca 11 gram.

Runda med pärlemor och pärla resp med pärlemor och diamant. Diam 1,5-1,6.

Slitage.

Muut tiedot

266

Lähtöhinta
3 000 SEK