MOTORCYKELKLÄDER, Royal Navy USA, 1900-talets första hälft.

Jacka och byxor av vaxat tyg. 1 lädermössa samt 2 vita tygmössor. Stickat huvudskydd. 4 motorcykelglasögon. 1 par läderstövlar. Kläderna märkta USN.

Bruksslitage. Fläckar. 1 glas fattas i glasögon.

Lähtöhinta
2 000 SEK